20 kişiye 50 TL jeton

RETRO
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Rookie

Moderatör
20 Ara 2019
2,912
2,920
Kendisi sanırım 1000 TL freebet etkinliğinde ödül alamayanlardan birisi ve hakkının yendiğini düşündüğü için böyle bir şey yapmış. Halbuki biz şartları açık bir şekilde belirttik. Aklı sıra forumu dolandırdığını düşündü ve eğlendi fakat bu yaptığı forumun işine yaradı.

bet.jpg

alperen55

Üye
18 Nis 2020
114
21
Kendisi sanırım 1000 TL freebet etkinliğinde ödül alamayanlardan birisi ve hakkının yendiğini düşündüğü için böyle bir şey yapmış. Halbuki biz şartları açık bir şekilde belirttik. Aklı sıra forumu dolandırdığını düşündü ve eğlendi fakat bu yaptığı forumun işine yaradı.

Ekli dosyayı görüntüle 1716
aliko dıye yazılır oc dıye okunur hadı eywwwwwww

• Beğen
Tepkiler: Rookie

heineken

Üye
21 Nis 2020
249
72
lan amına koduğumun evladı @Aliko bacısını siktiğimin çocuğu bu küfürleri duymak hoşuna gidecektir bu kadar insanın vaktini çalan piç kurusu senin ta yedi ceddini sikim amına koduğumun evladı demek isterdim ama forum da küfür etmek yasak işte edemiyorum.

alperen55

Üye
18 Nis 2020
114
21
bı kaybımız olmadı forum kazandı takıpcı kazandı elıne saglık boyle bıse yaptıgı ıcın andaval zarar vercm dıye formu tanıtıı sagol @Aliko

heineken

Üye
21 Nis 2020
249
72

Ekli dosyayı görüntüle 1716
aynen forumun işine yaradı ve şimdi ben de bu forumun kullanıcısı olarak bu şahsız sisteme kayıtlı bilgilerini ve ip numarasını stiyorum.

alperen55

Üye
18 Nis 2020
114
21
ya beyler jetonda 10 tl para var dogrulamadım hesabı 10 tl ıcınde dogrulamak ıstemıyorum acıkcası gondrılıyorsan gonderıyım bırıne

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
RETRO