Neler Yeni
RETRO

AVRUPABET Saatlik Çevrim İsteyerek REKOR KIRDI

corcia

Üye
Arkadaslar bu siteye sakın yatırım yapmayın 150 tl yatırım yaptım 30 tl bonus aldım ve bir slot cevrimi var dendi sonra islem gereceklesti ... ilerleyen zamanda hesabım 1300 olunca 1000 tl cekim verdim baktımki ret ediyor eeee konu bfrdan baslıyor artık neden red dedim efendim cevriminiz tamam değil nasıl yani 1,5 saat 5t spinle cevrim yapacaksınız dediler sakamısınız dedim baktım böyle devam ediyor canli ekiple konusurken bir yandanda cevrim yapıyorum 1,5 saat deği andan itiraban 45 dk daha cevrim yaptım sordum simdi ne 1,15 dk efendim dediler tam serefsizlik böyle bir sey olabilirmi tabiki bütün parayı kaybedince cevriminiz tamamlandı demezlermi hele biri geldi canlıya yöneticiyim 1,5 saat aktif olaaksınız paranızıda saat 09,00 da cekeceksiniz işin özeti tam bir dolandırıcı sitel avrupabet kesinlikle kapılmayın hele senol diye hitap etmesin birde beyfendi siz 7,5 tl den hemen cevrim yapıp onbes dk sonra cekim istemissiniz diyor olaya bakın ya ne demek bu isterim istemem ve o yüzdenmis saat cevrimi saat aktif cevrimi duyan arkadaslar oldumu acaba ve konusmaları dosyada gönderiyorum

Ekli dosyalar

• amcuk üç.png
    amcuk üç.png
    42.9 KB · Görüntüleme: 151
  • amcuk2.png
    amcuk2.png
    48.5 KB · Görüntüleme: 132
  • amcuk6.png
    amcuk6.png
    42.5 KB · Görüntüleme: 128
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png