Betexper 20 TL Nakit Bonus | Toto Etkinliği

RETRO
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Rookie

Moderatör
20 Ara 2019
2,912
2,920
Katılımlar 30 dakika sonra bitecektir. Üye olmayanlar maçlar başlamadan üye olarak tahmin yapabilirler.

Herkese bol şans dileriz.

Rookie

Moderatör
20 Ara 2019
2,912
2,920
İlk karşılaşmanın başlaması ile katılımlar sona ermiştir. Bol şanslar.

Rookie

Moderatör
20 Ara 2019
2,912
2,920
Getafe - Espanyol: 0
Villarreal - Mallorca: 1
Fenerbahçe - Trabzonspor: 2

Kazananlar
Forum - Betexper Kullanıcı Adı
@heineken - apocalgs
@lokot61 - lokot61
@Ryanbabel - Ryanbabel
@Dougles - Dougles

Ödüller 48 saat içerisinde hesaplara eklenmiş olacaktır.
Ödülleri 1.30 orandan kullanabilirsiniz.
Sadece 100 TL çekim yapılabilir.

• Beğen
Tepkiler: lokot61

Rookie

Moderatör
20 Ara 2019
2,912
2,920
Kazananları tebrik ederiz. Ödüller hesaplara yüklenmiştir.

@heineken - apocalgs çoklu üyelik sebebi ile hesapları Betexper tarafından kapanmış.

heineken

Üye
21 Nis 2020
249
72
Kazananlara ödüller yüklenmiştir. Tebrik ederiz hepsini.

@heineken - apocalgs çoklu üyelik sebebi ile hesapları Betexper tarafından kapanmış.
başkan benim çoklu üyeliğim falan yokki demin de bağlandım bilgi bile veremediler:) madem çoklu üyeliğim var söyleyin dedim yok diyorlar. saçma sapan iş cidden çoklu üyeliğim falan yok bu arada

Emrearc

Üye
12 May 2020
42
2
Formlarin hakkimizi yiye yye en sinunda hic bir formda uyeligimi, kalmicak heralde kazandigimi, seyi gormezden geliyorlar nasil is anlamadim

Rookie

Moderatör
20 Ara 2019
2,912
2,920
0
1
2
Emrearc
Bende bilmisim ben neden yokum
Hata olmuş şimdi kullanıcı adınız iletilecek.
Formlarin hakkimizi yiye yye en sinunda hic bir formda uyeligimi, kalmicak heralde kazandigimi, seyi gormezden geliyorlar nasil is anlamadim
Dostum zaten etkinliklere katılmak için kullandığın bir forum burası. Kimsenin hakkını yenmez forumlarda. İletiliyor kullanıcı adınız.

• Beğen
Tepkiler: nihat33

Emrearc

Üye
12 May 2020
42
2
Hata olmuş şimdi kullanıcı adınız iletilecek.

Dostum zaten etkinliklere katılmak için kullandığın bir forum burası. Kimsenin hakkını yenmez forumlarda. İletiliyor kullanıcı adınız.
Baska etkinlik yap onada katilalim aktifim ama 24 saatte napayim formda elimden geldikce oluyorum aktif

Rookie

Moderatör
20 Ara 2019
2,912
2,920
Baska etkinlik yap onada katilalim aktifim ama 24 saatte napayim formda elimden geldikce oluyorum aktif
Forum siteleri yalnızca etkinlik için yok. Yüzlerce başlık var forumda herhangi birine yazabilir veya bir başlıkta siz açabilirsiniz.

Yararlanın diye yatırımsız, çevrimsiz ve son işlem şartı olmayan etkinlikler düzenleniyor. Hata her yerde var olabilir. Ödül yüklendikten sonra dilerseniz forum hesabınız kapatılır. Yüklenmeler 48 saat içerisinde yapılmaktadır.

Tebrikler, bol şanslar.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: nihat33

Emrearc

Üye
12 May 2020
42
2
Forum siteleri yalnızca etkinlik için yok. Yüzlerce başlık var forumda herhangi birine yazabilir veya bir başlıkta siz açabilirsiniz.

Yararlanın diye yatırımsız, çevrimsiz ve son işlem şartı olmayan etkinlikler düzenleniyor. Hata her yerde var olabilir. Ödül yüklendikten sonra dilerseniz forum hesabınız kapatılır. Yüklenmeler 48 saat içerisinde yapılmaktadır.

Tebrikler, bol şanslar.
Tamam konuda daha dikkatli olacam konu acma yani

• Beğen
Tepkiler: Rookie ve nihat33

Rookie

Moderatör
20 Ara 2019
2,912
2,920
Siz zaten Pazartesi 20:36'da yazdığınız mesajı 01:34'de değiştirmişsiniz. Etkinlik bittikten sonra mesajı gece düzenleyip ertesi gün hata yapılmış diye yazıyorsunuz. Düzenlenmemiş haline çevrilince 1-1-2 tahmin yaptığınız görülüyor.

Üzerine birde forumları kötüleyip ödül mü istiyorsunuz?

betexper etkinlik.jpg

betexper.jpg

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
RETRO