Corona ..Bilgilendirme..

RETRO
24 Ağu 2020
1,033
622
23 Agustos'da ateş,mide bulantısı ..Baş ve eklem ağrısı durumlarım belirdi .. 24 agustos'da test yaptırdım 25 agustos'da pozitif oldugunu e-nabız mı ne ordan ögrendim.. 25 agustos'dan beri izole ettim kendimi tek başıma kalıyorum memlekette ki evimizde ..10 gün oldu bugün,tekrar gittim test yaptırmaya devlette 2 günde mi ne çıkıyo diye özele gittik neyse 150 tl de bayıldık babacım özel teste , devletimiz sağolsun sıkıntı yok bizi buna mahkum edenler .. Bu ülkede Canınızın degeri yok arkadaşlar .. Bu Ülke'de ne kazandırdığınız ne vergi verdiğiniz ya da işçi olarak nasıl çalışıp patronlarınıza ne kadar para kazandırabildiğiniz üzerine kurulmuş tamamen .. Ata'mın ecdadımın kurmuş olduğu bu ülke kendi halkına yazık ediyor .. Ben Erkenden şüphe etmeseydim kendimde ,benim babam 64 yaşında Kalp hastalığı olan bir adam ya ona bulaştırsaydım ? Ya ölseydi babam ? ya ailem böyle bi durumda kırılıp geçseydi ta ortadannn ? Kimin suçu ? Verilere aldanıp 10-15 vefat sayısı var diyip gezip tozdum .. Noldu birden bu 45-50 lere yükseldi ? Tatil sezonunu mu beklediniz yane doğru verileri vermek için .. Usta biz direkden döndük . Arkadaşlar uyarıyorum kimimiz çalışmak zorunda kimimizin başka meşguliyetleri var ancak Dışarı çıksanız dahi hijyene maskeye vs dikkat edin . .Bugün doktorla konuştugumda bana kış ayında geçirmiş olsaydın daha ciddi daha vahim sonuçları olabiliceğini,Virüsün sıcaklıktan dolayı vücudda bazı yerlere tesir edemediğini anlattı .. Dikkat edin .

24 Ağu 2020
1,033
622
Ben bugün aldığım da nihai kararla kesinlikle yurtdışına çıkacağım artık . Bu ülkede bu yöneticiler olduğu sürece ben durmam.

Forfyk

Üye
18 Ağu 2020
5
2
Buyul gecmis olsun.
Ne yazikki son 3 4 yildir ulkemiz belirli kesim disinda hic bir vatandasi önemsemiyor. Ne oldu da biz bu hale geldik. Ekonomi derdine para derdine ne canlar yandı hala daha devam ediyor. Paraniz batsin. 2300 liraya calisip karnimizi doyuruyoruz alsin devlet baba yarinisi verelim devlete de vatandasa zulum etmeyi biraksin..

24 Ağu 2020
1,033
622
Buyul gecmis olsun.
Ne yazikki son 3 4 yildir ulkemiz belirli kesim disinda hic bir vatandasi önemsemiyor. Ne oldu da biz bu hale geldik. Ekonomi derdine para derdine ne canlar yandı hala daha devam ediyor. Paraniz batsin. 2300 liraya calisip karnimizi doyuruyoruz alsin devlet baba yarinisi verelim devlete de vatandasa zulum etmeyi biraksin..
Abi aynen katılıyorum ben ne böyle hane ekonomi diyip açız açız diyen muhaliflerdenim ne de ekonomi uçuyor dünya üçünsüyüz diyen sazanlardanız ikiside degilim yahu ecdadımız delik postal ile yarım kap domates çorbası cephede savaşarak ? kurşun olmadığı için gögsünü siper eden Atalarımıza bak bi de bize bak bir taraf dolar euro derdine düşmüş diger tarafda bunu bastırmak için sağlıgımızı geleceğimizi hiçe atıyor. Niye Vatanımdan ayrılmayı yurtdışına gitmeyi düşüneyim kabahat benim mi ?

heroscope

Üye
24 Ağu 2020
7
3
geçmiş olsun hocam, 2 gündür bende kendimden şüpheleniyorum, ablam tatilden geldi, geldikleri aksam tatili birlikte geçirdikleri arkadasının kardesinin testi pozitif çıkmıs, suan ablamda bir sey yok bende ishal var hafif ateş ve baş ağrısı var bakalım ne olacak belki de psikolojiktir her ihtimale karşı ben dışarı çıkmıyorum evdeyim umarım pozitif değilimdir halihazırda nefes darlıgı problemim var ciddilesirse karantinayı zor atlatabilirim..

24 Ağu 2020
1,033
622
geçmiş olsun hocam, 2 gündür bende kendimden şüpheleniyorum, ablam tatilden geldi, geldikleri aksam tatili birlikte geçirdikleri arkadasının kardesinin testi pozitif çıkmıs, suan ablamda bir sey yok bende ishal var hafif ateş ve baş ağrısı var bakalım ne olacak belki de psikolojiktir her ihtimale karşı ben dışarı çıkmıyorum evdeyim umarım pozitif değilimdir halihazırda nefes darlıgı problemim var ciddilesirse karantinayı zor atlatabilirim..
babacın Allah yar ve yardımcın olsun .. aynen aga ya tatilden dönenlerin hepsi patlicak gibi biz kışın nasıl yapıcaz ? gidişat iyi degil ağa ben verilere inanmıyorum artık yalan bence

• Beğen
Tepkiler: heroscope
RETRO