Fransa Ligi 20. Hafta Fikstür | Puan Durumu

RETRO

Rookie

Moderatör
20 Ara 2019
2,912
2,920
Önemli futbol liglerinin güncel fikstür ve puan durumlarını sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Yazımızda Fransa Ligi 20. Hafta Fikstür | Puan Durumu bilgilerini güncel haliyle bulabilirsiniz. Ligue 1 ve diğer majör ligler hakkında yayınlanan yeni transferler, fikstürler ve puan durumları forum sitemizden kolayca bulabilirsiniz.

fransa ligi.jpg


Fransa Ligi 20. Hafta Fikstür
38 Haftalık Fransa Liginde 20. haftaya gelindi. 10 Ocak Cuma günü maçları ile devam edecek olan Ligue 1’de PSG puan farkını gittikçe açıyor. İşte Fransa Ligi 20. hafta fikstür tablosu.

fransa ligi 20. hafta fikstür.jpg

ligue 1 fikstür.jpgFransa Ligi Puan Durumu
Geçtiğimiz sezonun şampiyonu PSG aynı performansı 2019 - 2020 sezonunda devam ettiriyor. 45 Puana sahip olan PSG’nin altında 38 puanla Marsilya bulunuyor. Son 7 yılda 6 kez şampiyon olan PSG bu sezonda şampiyonluğa en yakın taraf. Ligin düşme hattında ise Toulouse, Nimes ve Amiens takımları yer alıyor. İşte Fransa Ligue 1 güncel puan durumu.

fransa ligi puan durumu.jpg

ligue 1 puan durumu.jpg


Fransa Ligi 20. Hafta fikstür gibi diğer ligler hakkında önemli haberler, transferler, fikstür ve puan durumu bilgilerini almak için forum sitemizi takipte kalmanızı öneririz.
 
RETRO
Üst