İhtiyaç Kredisi Alan Var Mı ??

RETRO

eymen

Üye
7 Şub 2020
188
28
Beyler bilindiği üzere corona dolayısıyla halka 10.000 - 7.500 - 5.000 - 3.000 kredi dağıtıyorlar. Halkbank - Ziraat - Vakıfbank hepsine başvurdum. ziraat'tan umutluyum ona 12 Nisan başvuru yaptık. Son durumlar nedir bilgisi olan paylaşır mı ? ihtiyaç kredisi alanlar veya bekleyenler paylaşsın son durum ne

qtery06

Üye
9 Şub 2020
10
1
Ben de seninle aynı tarihte başvurdum hepsine bro hala yanıt bekliyorum. Kuzen 10 bine başvurmuş o 3 bin verdiler 1 hafta sonra diyor biz de bekliyoz bakim geliri 5 binin altında yazınca geliyor diye bi rivayet var ama hadi hayırlısı

6 Şub 2020
644
195
Ben de seninle aynı tarihte başvurdum hepsine bro hala yanıt bekliyorum. Kuzen 10 bine başvurmuş o 3 bin verdiler 1 hafta sonra diyor biz de bekliyoz bakim geliri 5 binin altında yazınca geliyor diye bi rivayet var ama hadi hayırlısı
geliri 5 bin üzeri olanada çıkmış ben anlamıyorum bu sistemi. 3 bin veriyorlar yinede herkese dağıtamıyorlar sıkıldım

eymen

Üye
7 Şub 2020
188
28
Vakıfbank ile Halkbank'a 1 Nisan tarihinde başvurmuştum cevap gelmeyince 12 Nisan da ziraat'e başvuru yaptım gelir mi bilmem

heineken

Üye
21 Nis 2020
249
72
beyler bu boş hikaye oldu. icralıklardan alan var ama yapılan açıklama verilmeyecek ayın 1 inde başvuran var alamıyor ama 15 inde başvuran alıyor böyle saçma sapan bir düzen ve bir açıklama da yapılmıyor. demekkipara yok.

Yakup5555

Üye
21 Nis 2020
35
6
İcralık olanlar alabiliyor icralık olmayanlar zaten diğer bankalardan da etrlemeli kredi alabiliyor kredi garanti fonu devlet kefil oldu sartları gevsetildi bugun bir adam TV ye çıkıp icralık olanlara lazım zaten para bütün yollar kapalı devlette vermeyecek ise kim verecek diye açıklama yapıp peşinden icralık olanlar alabilir kredi dedi

heineken

Üye
21 Nis 2020
249
72
kardeşim yanlış biliyorsun ben en az 5 kişi biliyorum ki açık takibi olduğu için kgf garantör olmadı ve red edildi. yanlış biliyorsun.

• Beğen
Tepkiler: Yakup5555

Yakup5555

Üye
21 Nis 2020
35
6
kardeşim yanlış biliyorsun ben en az 5 kişi biliyorum ki açık takibi olduğu için kgf garantör olmadı ve red edildi. yanlış biliyorsun.
Benim arkadasımın 1270 TL garanti öğrenci kredi kartının icra borcu var ziraate 10 başvurdu 3aldı arkadasımın babasının yapı kredi maaş hesabına 3bşn kredi borcu var ödenmemiş e devlette ş
İcrada halkbank 5 bin TL verdi bunlar banka yoluyla icralık olanlara çıkan krediler diğer kurumsallara olan icralıkları söylemiyorum ayrıca aynı hanede iki kisişye kredi çıktı benim akrabalarım baba oğul aynı evde ler ailesi ile evli değil bekar olmasına rağmen hem babasına hem kendisine kredş çıktı. Bende icralığım 11 nisandan beri bekliyorum.

Yakup5555

Üye
21 Nis 2020
35
6
Ama yüksek icrası olanlara bişey diyemem tabi ki bildiğimi ve canlı gördüğümü söylüyorum ötesine hiçbir yorum yapamam

heineken

Üye
21 Nis 2020
249
72
bende çıkmayanları sayayım istersen dostum. 55 olmandan samsunlusun diye tahmin ediyorum güzel memlektim benim. ben de istiyorum inşallah yardıma ihtiyacı olanlara bir an önce verilir.

Yakup5555

Üye
21 Nis 2020
35
6
bende çıkmayanları sayayım istersen dostum. 55 olmandan samsunlusun diye tahmin ediyorum güzel memlektim benim. ben de istiyorum inşallah yardıma ihtiyacı olanlara bir an önce verilir.
Yok ret vermiş de olabilir inan bişey diyemem ama kendim şahit oldum çıktığına bende icralığım 11 nisandan beri değerlendirme de inşallah çıkar ne diyelim nasipte varsa olur

heineken

Üye
21 Nis 2020
249
72
eyvallah bende memnun oldum.toplu köyünü bilmem ben çok fazla ama etyemez köyünü bilirsen ordan anne tarafım.

• Beğen
Tepkiler: Yakup5555
RETRO