Neler Yeni
RETRO

Leicester City Milli Oyuncumuzu Takımına Transfer Etti

Rookie

Moderatör
leicester city transfer

Leicester City, bir milli oyuncumuzu daha takımına transfer etti. İngiltere Premier Lig ekiplerinden Çağlar Söyüncü’nün forma giydiği Leicester City ekibi, Roma’da forma giyen milli oyuncumuz Cengiz Ünder’i bir yıllığına kiralık olarak kadrosuna kattı. Tam 4 yıl aradan sonra iki milli yıldızımız aynı takımda buluşmuş oldu.

Leicester City, Serie A ekiplerinden Roma’da forma giyen milli oyuncumuz 23 yaşındaki kanat oyuncusu olan Cengiz Ünder’i bir yıllığına kadrosuna kattığını resmi internet sitesi üzerinden duyurdu. Bir önceki gün sağlık kontrollerinden geçen Cengiz’in resmi açıklaması ise bugün geldi.

Premier Lig’de Oynamak İçin Harika Fırsat
Gerçekleşen transfer ile ilgili açıklama yapan Cengiz Ünder, her zaman İngiltere’de futbol oynamak istediğini belirtti ve bazı açıklamalarda bulundu. Cengiz Ünder’in transferi ile alakalı açıklaması;

cengiz ünder transfer haberleri

Bu Premier Lig'de oynamak için harika bir fırsat. Takım arkadaşlarıma sahada ve saha dışında yardımcı olmaya çalışacağım ve performansımı her gün iyileştirebileceğime inanıyorum. En iyi arkadaşım Leicester City'de oynadığı için kendimi çok iyi hissediyorum. Çağlar ile oynayabildiğim için çok mutluyum. Leicester'ın maçlarını hep onun için izledim

4 Yıl Sonra Tekrar Aynı Takımdalar
Kariyerinin son 3 sezonunu Serie A ekiplerinden Roma’da geçiren Cengiz Ünder, sezon sonuna kadar Premier Lig’de ter dökecek. Aynı zamanda Çağlar Söyüncü ile aynı takımda mücadele edecekler. Daha önce Altınordu’da forma giyen iki oyuncu 4 yıl aradan sonra Leicester City formasıyla yeniden bir araya gelmiş oldu.​

RETRO