Tahmin Nba/Giannis Problemi/Milwaukee

RETRO
24 Ağu 2020
1,033
622
Nba'de milwauke üst klasman maçlarını oynarken,Giannis'in çok komik bir şekilde sakatlanma durumları ve isteksiz oyunları,Nba severlerin gözünden kaçmamıştı.. Giannis daha sonrasında twitter'da kendi takım arkadaşlarına bir gönderme yapıcak bir kaç paylaşımda da bulunmuştu ve hatta Sakatlanıp oyundan çıkarkende, koç'u Giannise'e elini uzatmasına rağmen Giannis elini uzatmadan sahayı terketmişti. .Ve daha sonra sosyal medya hesaplarından Milwauke takımını ve oyuncularını takipten çıkarıldığına dair dedikodular oldu ... En son gelişme olarak, Peki sonrasında neler oldu ?

''

NBA ekiplerinden Milwaukee Bucks’ın yıldız oyuncusu Giannis Antetokounmpo kendisi adına takas dedikodularını arttığı şu dönemde konuşulacak bir harekete imza attı.

NBA Playofflarında Miami Heat ile karşılaştığı seriden 4-1’lik hezimet ile ayrılan Bucks sezonu erken tamamlamıştı.

Bu hezimetin ardından takımın yıldız oyuncusu Giannis’in Miami Heat’e takas olacağı dedikoduları iyiden iyiye artmış ancak Milwaukee Bucks cephesi Yunan oyuncunun takas olmayacağını ifade etmişti.

Gelen son bilgilere göre ise Antetokounmpo, Instagram hesabından tüm takım arkadaşlarını takipten çıktı.

The Ringer’dan Kevin O’Connor‘ın haberine göre 2021 yılında serbest oyuncu statüsüne gelecek Giannis’e şu an formasını giydiği takım olan Bucks dışında Miami Heat, Golden State Warriors, Toronto Raptors ve Dallas Mavericks’in de teklif yapması bekleniyor.

25 yaşındaki oyuncu elendikten hemen sonra yaptığı açıklamada ”Şampiyonluk kolay olsaydı, herkes şampiyon olurdu. Takım arkadaşlarıma güveniyorum.” ifadelerini kullanmıştı. Kaynak/ (Mert İşleyen)


Milwauke.jpg
 
  • Beğen
Tepkiler: Bff
RETRO
Üst