Papara Yeni Kullanım Şartları Nedir?

RETRO

Rookie

Moderatör
20 Ara 2019
2,912
2,920
Papara 20 Aralık tarihi ile kullanım şartlarını güncelledi. Papara yeni kullanım şartları ile değişen önemli detayları sizlerle paylaşacağız. İşte Papara yeni kullanım şartları nedir? cevabı.

papara yeni kullanım şartları.jpg

papara.jpg
Özetlemek gerekirse artık Papara Kart kullanarak ATM'den 5 defaya mahsus olmak üzere toplamda 500 TL ücretsiz çekim yapabileceksiniz. Üstelik bu işlem yurt içindeki tüm ATM'ler için geçerlidir. Bunun dışında ise artık hesabınıza 5 değil, 10 farklı kişiden para gelmesi durumunda gelen para kesintiye uğrayacak. Daha öncesinde 5 farklı kişiden 5000 TL'ye kadar para almanıza izin veren şartlar artık 10 kişiye yükseltildi. Yeni şartlarda aldığınız para miktarına bakılmaksızın, ay içerisinde 10 farklı kişiden para almanız durumunda bir sonraki para alma işleminizde %3.4 kesinti ücreti alınacaktır. Yani demek oluyor ki, herhangi bir kurumdan, kişiden veya bahis sitesinden farklı olarak 11. kişiden hesabınıza gelen 200 TL'den 6.8 TL tutarında ücret kesilecek. 1000 TL çekim yaptığınızı var sayarsak, 34 TL işlem ücreti ödeyeceksiniz.

Papara yeni kullanım şartları hakkında olumlu veya olumsuz fikirleriniz için aşağıya yorumlar kısmına yazabilir ve bizlerle paylaşabilirsiniz.
 
Son düzenleme:
RETRO
Üst