Premier Lig Gol Krallığı 2020

RETRO

Rookie

Moderatör
20 Ara 2019
2,912
2,920
Ligler hakkında son transferleri, puan durumlarını ve fikstürleri sizinle paylaşmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda İngiltere Premier Lig Gol Krallığı 2020 konusunu ele alacağız. Ocak 2020 itibariyle gol krallığının güncel tablosunu bu başlık içerisinde bulabilirsiniz.

premier lig gol.jpg


Premier Lig Gol Krallığı 2020
Premier Lig’de son geçen yıl şampiyonluğu 2 puanla kaçıran Liverpool 64 puanla rakiplerine büyük fark atmış durumda. Puan durumu ve fikstür bilgilerini önceki başlıklarda güncel haliyle paylaşmıştık. İngiltere futbol ligleri hakkında güncel bilgilere ulaşmak için İngiltere Ligleri Tahmin Paylaşım Alanı yerine göz atabilirsiniz. Listenin ilk sırasında 33 yaşıyla İngiltere’nin en değerli oyuncuları arasında bulunan Jamie Vardy bulunuyor. İşte Ocak ayına ait güncel gol krallığı listesi.

premier lig gol krallığı 2020.jpg


Premier Lig Asist Krallığı 2020
Gol krallığı listesinden sonra bu gollere katkı yapan oyuncuları sizlerle paylaşacağız. İşte İngiltere Premier Lig’in Ocak ayına ait güncel asist krallığı tablosu.

premier lig asist krallığı 2020.jpg


İngiltere gibi diğer ligler hakkında da bu şekilde istatistikleri almak için forum sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır.
 
RETRO
Üst