Neler Yeni
RETRO

Siteni Ekle Hitin Artsın

Rookie

Moderatör
Spor haberleri, majör futbol ligleri, İddaa, bahis, deneme bonusları ve daha pek çok alanda makalelerin paylaşıldığı Betkare Forum sitesinde, sitelerinizin reklamını paylaşmanız için bu başlık açılmıştır. Sizlerde onlarca makalenin bulunduğu bu forum sitesine hızlı ve ücretsiz şekilde kayıt olarak aşağıda sitenizi paylaşabilirsiniz. Spam şeklinde paylaşımlara izin verilmeyecektir. Bu yüzden tüm üyelerimizin tek bir paylaşım hakkı bulunmaktadır. Peki siteni ekle hitin artsın tam olarak nedir? Ne işe yarar?

Siteni Ekle Hitin Artsın
Pek çok site ve forum sitesi, üyelerine yararlı olması amacıyla bu tarz konular açarak, kayıtlı üyelerin sitelerini paylaşması ve reklamını yapması için yardımcı olmaktadır. Forum sitemizde spor ve İddaa alanında yüzlerce içerik bulunmaktadır. Sizlerde bu zengin içeriği olduğu forum sitemizde dilerseniz kendi sitenizin adresini paylaşarak arama motorlarında üst sıralara yükselebilirsiniz. Siteni ekle hitin artsın olayını kullanıcıların bir kısmı yararlı olarak değerlendirirken, bazıları ise zararlı olarak değerlendirmektedir. Dilerseniz sizde konuyla alakalı düşüncelerinizi paylaşabilir ve bu konu hakkında bilgi verebilirsiniz.

siteni ekle hitin artsın.jpg

Siteni paylaş hitin artsın içerikli pek çok site bulunmaktadır. Bu siteler aracılığı ile internet sitenizi paylaşarak PR yani ziyaretçilerin artması sağlanmaktadır. Sizlerde bu konu aşağısında internet sitelerinizi paylaşarak hitinizi arttırabilirsiniz. Tüm üyelerin sadece 1 kez paylaşım yapma hakkı bulunmaktadır. Spam şeklinde tekrarlanan paylaşımlar silinecektir.

Siteni Paylaş Hitin Artsın Zararlı Mıdır?
Belirttiğimiz gibi bu alanda pek çok site bulunmaktadır. Kullanıcıların bir kısmı bu durumu zararlı olarak değerlendirmektedir. Sizlerde konu ile alakalı görüşlerinizi aşağıda yorum olarak bildirebilirsiniz. Paylaşım yaparken tanıtıcı bir yorum eklemeniz, daha iyi bir paylaşım olacaktır.

Örnek paylaşım olarak aşağıdaki şekilde paylaşım yapabilirsiniz. Spam şeklinde tekrarlanan paylaşımlar silinecektir. Tek bir paylaşım yapma hakkına sahipsiniz. Aynı şekilde zararlı içerik bulunan sayfalar silinecektir. Sitelerinizin reklamını bu konu içerisinde ücretsiz olarak yapabilirsiniz. Paylaşım yapmak için Betkare forum sitesine kayıt olmanız gerekmektedir.

Spor haberleri ve majör ligleri hakkında fikstür, puan durumu ve yeni deneme bonusları Betkare Forum sitesinde. Şeklinde gibi bir paylaşım yapabilirsiniz. Forum sitemize kayıt olmak veya paylaşım yapmak ücretsizdir.
 
RETRO
Üst