Türkiye Maçı Ne Zaman? Euro 2020

RETRO

Rookie

Moderatör
20 Ara 2019
2,912
2,920
Betkare forum sitesinde İddaa ve diğer canlı bahis siteleri hakkında verdiğimiz bilgilerin yanında ligler hakkında da güncel bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Bu yazımızda EURO 2020 bileti alan A Milli Takım sizlere detaylı bilgi sunacağız. Türkiye maçı ne zaman? Euro 2020 Hangi grupta? gibi tüm sorularınızın cevaplarını başlığımızda bulabilirsiniz.

Türkiye Euro 2020
Öncelikle Türkiye maçı ne zaman? sorusunu sormadan önce A Milli Takım’ın son durumu hakkında bilgi verelim. Türkiye Euro 2020 Elemeleri maçlarında H grubunda yer almıştı. Bu grupta Fransa, İzlanda ve Arnavutluk gibi rakipler bulunuyordu.

türkiye maçı ne zaman.jpg

Grupta büyük bir başarı sergileyerek 23 puanla 2. sırada çıktık ve böylece Euro 2020 bileti alınmış oldu. Euro 2020’de oynayacağımız rakipler ve gruplarda belli oldu. Konu hakkında tüm detaylar için aşağıdaki başlıklara göz atabilirsiniz.

Türkiye Maçı Ne Zaman?
Türkiye maçı ne zaman? sorusuna geri dönecek olursak Euro 2020’nin açılış maçı Türkiye ile İtalya arasında oynanacak. Maçın tarihi ise 12 Haziran 2020 olarak açıklandı. Bu maçtan önce oynayacağımız karşılaşmalar ise dostluk maçları şeklinde olacak. Türkiye, İtalya maçından önce Slovenya, Avusturya ve Azerbaycan ile dostluk karşılaşmaları oynayacak. Sonrasında ise yukarıda belirttiğimiz gibi 12 Haziran 2020 tarihinde açılış ve Euro 2020’nin ilk maçını İtalya karşısında oynayacak.

türkiye euro 2020.jpg

Açılış karşılaşması Roma’da oynanacak. Turnuvanın ilk karşılaşması olan bu maç Türkiye saati ile 22:00’de başlayacak. Romanya’nın başkenti Bükreş’te yapılan çekiliş ile belli olan rakiplerimiz ve fikstür gibi tüm bilgiler için aşağıdaki başlığa geçebilirsiniz. Sizlere A Milli takımızın yer aldığı grup, rakipleri ve maçlarının saatleri gibi tüm detayları tek konu içerisinde aktaracağız.

Türkiye Euro 2020 Grubu
Türkiye Euro 2020’de A grubunda yer alıyor. Rakiplerimiz ise İtalya, İsviçre ve Galler olacak. 4 Takımdan oluşan grupta ilk iki sıra sonraki tura atlarken, 3. sırada bulunan takım ise sonraki tura katılmak için diğer gruptaki takımlar ile oynamaya devam edecek. Geriye kalan 4. takım gruptan elenmiş olacak.

türkiye euro 2020 grubu.jpg

Grupta bulunan rakiplere baktığımızda, bir önceki eleme grupları yani H grubunda oynadığımız performansı gösterdiğimizde yine aynı şekilde 1. veya 2. sırada çıkabiliriz gibi görünüyor. Zor bir gruptan çıkarak geldiğimiz bu mücadelede A Milli Takım’a başarılar diliyor ve Türkiye maçı ne zaman? konu başlığımıza fikstür durumu ile devam ediyor.

Türkiye Euro 2020 Fikstür
En başta da belirttiğimiz gibi A Milli Takım, Euro 2020’nin açılış maçında yer alacak. Bu ülkemiz açısından da güzel bir haber olmakta. 12 Haziran’da oynanacak olan İtalya - Türkiye maçından sonra 17 Haziran’da 2. maçımız Galler ile olacak. Galler’den sonra 21 Haziran’da İsviçre ile karşı karşıya geleceğiz.

türkiye euro 2020 fikstür.jpg

İtalya maçı Roma’da oynanacak. Geriye kalan Galler ve İsviçre arasında oynayacağımız karşılaşmalar ise Azerbaycan Bakü’de oynanacak. Bu da A Milli Takım için güzel bir haber.

Türkiye Maçı Ne Zaman? Euro 2020
Türkiye maçı ne zaman? başlığını kısa ve basit şekilde özetlemek gerekirse oynayacağımız karşılaşmalar, karşılaşmaların yeri ve zamanı aşağıdaki gibidir.

  • 12 Haziran | İtalya - Türkiye | Roma / 22:00
  • 17 Haziran | Türkiye - Galler | Bakü / 19:00
  • 21 Haziran | Türkiye - İsviçre | Bakü / 19:00
Maçların tarihleri, oynanma yerleri ve saatleri bu şekildedir. A Milli Takım hakkında Türkiye Euro 2020 fikstürü nedir? Türkiye hangi grupta? gibi tüm sorularınız cevaplarını sizlerle paylaştık. Türkiye maçları ve maç sonuçları hakkında güncel bilgileri, aynı zamanda spor haberlerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Güncel bilgilerden yararlanmak için 1 dakikanızı ayırarak forum sitemize kayıt olabilir, yeni açılan konulardan haberdar olmak için Betkare Twitter adresini takip edebilirsiniz.
 
RETRO
Üst