Neler Yeni
RETRO

Kaybetti 3 Kişiye 50 TL Nakit Ödül | Betkare Forum Özel

Th2828

Üye
o deilde parasında deiliz ... bi deli geliyor salak salak konusyor beni arıza ediyor admin bidaha öle salak salak konusan olursa söverim

Moderatörün son düzenlenenleri:

Th2828

Üye
hayırdır bro sorun ne bu arada ? yazarken bu tarz argo kelimeler yasak bro kullanmasan daha iyi olur bilgin olsun sorununu direk moderatörlere iletirsen ilgilenirler
kanka bugün biri yazmış sen gördünmü bilmiyoruda ... yazısı vardı yok bize aynı falan filan biliyon muhabetleri ... götümüz çıktı denver macında adamı ayar ediyolar ondan dedim yaararım öle adamı admin biliyor delimi ne amk sanki senin paranda gözümüz var tutsunda faydalansın arkadaslar ne oldu yani adamı sinir ediyolar

kanka bugün biri yazmış sen gördünmü bilmiyoruda ... yazısı vardı yok bize aynı falan filan biliyon muhabetleri ... götümüz çıktı denver macında adamı ayar ediyolar ondan dedim yaararım öle adamı admin biliyor delimi ne amk sanki senin paranda gözümüz var tutsunda faydalansın arkadaslar ne oldu yani adamı sinir ediyolar
böyle argolu konuşamazsın ama bro bu şekilde ban yersin ben sana söylüyorum heryerin oldugu gibi buranında kuralları var onu belirtiyorum sana . bi şikayetin varsa o problem modların problemi senin problemin degil yani . böyle küfürlü bu şekilde konuşamazsın bende bunu belirtiyorum sana

Rookie

Moderatör
Maça odaklanalım arkadaşlar küfür yok. @ytas onlar katılımcı listesi bir problem yok yani katılanlar arasındasınız.

polkar34

Üye
mıamide boston gibi serıyı 0-2 yapar kazanırmı seriyi boston kadar rahat olmasada kazanabilir miami ters takım

RETRO