Neler Yeni
RETRO

Sponsor Sahabet Destek Başlığı

Bff

Yönetici
Admin
Moderatör
Canlı destek ile çözemediğiniz problemler ve Sahabet hakkında şikayetler için bu başlığa yazabilirsiniz.

sahabet logo.jpg

Bilgi almak istediğiniz konuyu ve sorununuzu uygun bir dil ile ifade ediniz. Bir kez yazdıktan sonra büro yetkililerinden cevap gelmesini beklemelisiniz. Büronun yetkilileri sürekli olarak forumda aktif olmadıkları için cevap gecikebilir. Hızlandırmak amaçlı site ile iletişime geçilir ve sorununuz hakkında bilgi verilir.

Sahabet Giriş İçin Buraya Tıklayınız

Önemli Not:
Sorununuzu belirtirken kullanıcı adınızı/kullanıcı numaranızı yazmalı ve mümkünse görsel eklemelisiniz.
Üslupsuz, argo içeren şikayetler dikkate alınmayacak ve silinecektir.​

Moderatörün son düzenlenenleri:

sarıoda

Moderatör
Hoş geldiniz. Sağlıklı ,iki taraf için de kazançlı ve uzun soluklu birliktelik olsun istiyorum.

mrb bi kç kez yatrm yaptım sitenize ilk defa çekim yaptım bugun ama 1bucuk saati geçti hala sonuçlanamdı

Merhaba,
Tüm sorularınızı dinlemek için hazırız. Çok yakında aktif olacağız. Şuan için ön kayıt gerçekleştirebilmektesiniz. Yeni sorularınızı da mümkün oldukça hızlı şekilde cevaplamaya çalışacağız.
İyi forumlar.
?

Bilgi almak istediğiniz konuyu ve sorununuzu uygun bir dil ile ifade ediniz. Bir kez yazdıktan sonra büro yetkililerinden cevap gelmesinielen bişey yok beklemelisiniz. Büronun yetkilileri sürekli olarak forumda aktif olmadıkları için cevap gecikebilir. Hızlandırmak amaçlı site ile iletişime geçilir ve sorununuz hakkında bilgi verilir.
çekimverdim onaylandı yazıyor ama hesaba gelen bişey yok 40dkdr

RETRO